Kontakt

Sídlo společnosti

S SERVIS, s.r.o.
Horní náměstí 264/18
669 02 Znojmo

tel: +420 956 785 111
e-mail: pojisteni@s-servis.cz

Více informací

Zeptejte se

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se nás zeptat na cokoliv, co Vás zajímá.

Kontaktujte nás !

Aktuálně

Sdělení předsedy představenstva

V Praze, 25. 9. 2020

Vážení obchodní přátelé,

dovolte mi, abych Vás informoval o realizované změně v nastavení dosavadní spolupráce s Vámi a z toho plynoucím cíli - posílit naše dosavadní obchodní aktivity v oblasti pojištění v obou leasingových společnostech patřících do Finanční skupiny České spořitelny – sAutoleasing, a.s. a Erste Leasing a.s., který na trhu funguje pod značkou Leasing České spořitelny.

Profil společnosti

Společnost S SERVIS, s.r.o. byla založena 9.12.2002 pod obchodním jménem S SERVIS CZ, s.r.o. Vlastníkem společnosti S SERVIS, s.r.o. je významná leasingová společnost Erste Leasing, a.s. z finanční skupiny České spořitelny, a.s..

Hlavním posláním společnosti je podpora obchodních aktivit svého vlastníka a to především v oblasti zprostředkování a správy pojištění.

S činností v oblasti zprostředkování pojištění začala společnost S SERVIS v roce 2006. Po splnění všech podmínek daných zákonem č.38/2004, obdržela společnost S SERVIS dne 1.6.2006 povolení Ministerstva financí ČR působit jako pojišťovací makléř (číslo ČNB: 040774PM) a pojišťovací agent (číslo ČNB: 040773PA). Zprostředkovatelská činnost v oblasti pojištění byla následně zahájena koncem roku 2006 přičemž mimo Českou republiku byla úspěšně provedena registrace taktéž v Rakousku a na Slovensku.

Díky pojistnému potenciálu svého vlastníka, který je schopen S SERVIS nabídnout pojistitelům, představuje společnost S SERVIS významného partnera pro své klienty, kterým je schopna nabídnout pojistné produkty největších pojišťoven s vysokým profesionálním poradenstvím za příznivé ceny.

S SERVIS si zakládá na vysoké profesionalitě poskytovaných služeb, a proto všichni zaměstnanci včetně členů vedení společnosti absolvovali při ČNB odbornou zkoušku nejvyššího stupně a následně prochází permanentním firemním vzděláváním.

Ing. Jan Balík – jednatel
Karel Besednjak – jednatel