S SERVIS - home page

E-ZPRAVODAJ

Chcete dostávat aktuální informace o nabídce předmětů k prodeji? Zaregistrujte se k odběru našeho elektronického zpravodaje. registrace elektronického zpravodaje zde

INFORMACE O SPOLEČNOSTI

Společnost S SERVIS, s.r.o. byla založena 9.12.2002 pod obchodním jménem S SERVIS CZ, s.r.o. Vlastnická struktura S SERVISu je tvořena dvěma společnostmi z finanční skupiny rakouské WEINVIERTLER SPARKASSE AG. a to společností S MORAVA Leasing, a.s. – 70% (poskytuje finanční služby v České republice) a S SLOVENSKO, s.r.o. – 30% (poskytuje finanční služby na Slovensku).
Hlavním posláním společnosti je podpora obchodních aktivit svých vlastníků a to především v oblasti zprostředkování pojištění a uplatnění předmětů z předčasně ukončených leasingových vztahů.

S činností v oblasti zprostředkování pojištění začala společnost S SERVIS v roce 2006. Po splnění všech podmínek daných zákonem č.38/2004, obdržela společnost S SERVIS dne 1.6.2006 povolení Ministerstva financí ČR působit jako pojišťovací makléř (číslo ČNB: 040774PM) a pojišťovací agent (číslo ČNB: 040773PA). Zprostředkovatelská činnost v oblasti pojištění byla následně zahájena koncem roku 2006 přičemž mimo Českou republiku byla úspěšně provedena registrace taktéž v Rakousku a na Slovensku.

Díky pojistnému potenciálu svých vlastníků, který je schopen S SERVIS nabídnout pojistitelům, představuje společnost S SERVIS významného partnera pro své klienty, kterým je schopna nabídnout pojistné produkty největších pojišťoven s vysokým profesionálním poradenstvím za příznivé ceny.
S SERVIS si zakládá na vysoké profesionalitě poskytovaných služeb, a proto všichni zaměstnanci včetně členů vedení společnosti absolvovali při ČNB odbornou zkoušku nejvyššího stupně a následně prochází permanentním firemním vzděláváním.

Bc. Marek Vodák – jednatel
Ing. Jan Balík – jednatel
Ing. Aleš Cejpek – jednatel

 

S SERVIS, s.r.o.


Horní náměstí 3561/14
669 02 Znojmo

www.s-servis.cz